Huvudmeny

twitter

Kontakt

Ställ en fråga




Fågelforsskolan 7-9

Färgglada pennor

Personal

Personalen på Fågelforsskolan 7-9 är indelade i arbetslag. Tanken är att elever och vårdnadshavare ska ha ett litet antal lärare att samarbeta med.

  • Samtlig personal kan nås via e-post: förnamn.efternamn@vaggeryd.se

Arbetslag 7

Telefon


Epost

Magnus Olander

7A

magnus.olander@vaggeryd.se

Martin Davidsson

7A

martin.davidsson@vaggeryd.se

Anders Fredén

7B

anders.freden@vaggeryd.se

Anna Bohlin

7B

anna.bohlin@vaggeryd.se

Debora Harrysson

7C

debora.harrysson@vaggeryd.se

Rrezarta Zymeri

7C

rrezarta.zymeri@vaggeryd.se

Anne Dolk


anne.dolk@vaggeryd.se


Arbetslag 8

Telefon


Epost

Chrissie Dahlqvist

8A

chrissie.dahlqvist@vaggeryd.se

Jessica Åström Ackevald

8A

jessica.astrom-ackevald@vaggeryd.se

Frida Edberg

8B

frida.edberg@vaggeryd.se

Linda Ljung-Fredriksson

8B

linda.ljung-fredriksson@vaggeryd.se

Henrik Johansson

8C

henrik.johansson@vaggeryd.se

Tobias Nilsson

8C

tobias.nilsson@vaggeryd.se

Thomas Frankner


thomas.frankner@vaggeryd.se

Linda Nydenmo


linda.nydenmo@vaggeryd.se

Anna Grønbech


anna.gronbech@vaggeryd.se


Arbetslag 9

Telefon


Epost

Andres Noor Ståhlnacke

9A

andres.noorstahlnacke@vaggeryd.se

Stefan Bokstedt

9B

stefan.bokstedt@vaggeryd.se

Malin Järviken

9C

malin.jarviken@vaggeryd.se

Anna Trofast

9D

anna.trofast@vaggeryd.se

Matilda Claesson


matilda.claesson@vaggeryd.se

Vernesa Bajric Filipovic


vernesa.bajric-filipovic@vaggeryd.se

Marie Davidsson


marie.davidsson@vaggeryd.se

Carina Lanner


carina.lanner@vaggeryd.se

Karolina Axell


karolina.axell@vaggeryd.se

Mathias Elmgren


mathias.elmgren@vaggeryd.se

  


Arbetslag Knutpunkten

Telefon

Epost

Lina Sigstedt

lina.sigstedt@vaggeryd.se

Frida Källner

frida.kallner@vaggeryd.se

Micko Ylinikka

micko.ylinikka@vaggeryd.se

Lotta Svensson

charlotta.svensson@vaggeryd.se

 

Arbetslag Särskolan

Telefon


Epost

Matilda Marklund


matilda.marklund@vaggeryd.se

Gunvi Olsson


gunvi.olsson@vaggeryd.se

Anna Karin Heiver


anna-karin.heiver@vaggeryd.se

Jessica Jokipii Nilsson


jessica.jokipiinilsson@vaggeryd.se

    

Övriga

Helén Kähr

rektor

helen.kähr@vaggeryd.se

Anna Mignonneau

administratör

anna.mignonneau@vaggeryd.se

Sylwia Jakubiak

syv och specialpedagog

sylwia.jakubiak@vaggeryd.se

Therese Holmbom

specialpedagog

therese.holmbom@vaggeryd.se

Magdalena Ramsing

skolbibliotekarie

magdalena.ramsing@vaggeryd.se

Carolin Johansson

skolsköterska

carolin.johansson@vaggeryd.se

Karin Johansson

skolkurator

karin.johansson@vaggeryd.se

Tobias Nilsson

fritidsledare

tobias.nilsson@vaggeryd.se

Tobias Karlhager

IKT-pedagog

tobias.karlhager@vaggeryd.se

Hannes Runhammar

IT

hannes.runhammar@vaggeryd.se

Viktor Nord

vikarie

viktor.nord@vaggeryd.se


Hjälpte informationen dig?

Tack för att du hjälper oss förbättra webbplatsen!

Vad kan vi förbättra?




Senast uppdaterad:

Sidansvarig:

Helen Kähr