Huvudmeny

twitter

Kontakt

Ställ en fråga




Fågelforsskolan 7-9

Färgglada pennor

Personal

Personalen på Fågelforsskolan 7-9 är indelade i arbetslag. Tanken är att elever och vårdnadshavare ska ha ett litet antal lärare att samarbeta med.

  • Samtlig personal kan nås via e-post: förnamn.efternamn@vaggeryd.se
Arbetslag 7

Telefon

 

Epost

Roger Sveningsson

7A, 7B

roger.sveningsson@vaggeryd.se

Vlora Llapashtica

7C, 7D

vlora.llapashtica@vaggeryd.se

Malin Järviken


malin.jarviken@vaggeryd.se

Anna Trofast


anna.trofast@vaggeryd.se

Andres Noor Ståhlnacke


andres.noorstahlnacke@vaggeryd.se

Matilda Claesson


matilda.claesson@vaggeryd.se

Vernesa Bajric Filipovic


vernesa.bajric-filipovic@vaggeryd.se

Marie Davidsson


marie.davidsson@vaggeryd.se

Carina Lanner


carina.lannner@vaggeryd.se

Kristina Sveningsson


kristina.sveningsson@vaggeryd.se

  

Arbetslag 8

Telefon

 

Epost

Dan Damberg

8A

dan.damberg@vaggeryd.se

Rrezarta Zymeri

8A

rrezarta.zymeri@vaggeryd.se

Anna Bohlin

8B

anna.bohlin@vaggeryd.se

Anders Fréden

8B

anders.freden@vaggeryd.se

Martin Davidsson

8C

martin.davidsson@vaggeryd.se

Magnus Olander

8C

magnus.olander@vaggeryd.se

Stefan Bokstedt


stefan.bokstedt@vaggeryd.se


Arbetslag 9

Telefon

 

Epost

Mathias Elmgren

9A

mathias.elmgren@vaggeryd.se

Chrissie Dahlqvist

9A

chrissie.dahlqvist@vaggeryd.se

Linda Ljung-Fredriksson

9B

linda.ljung-fredriksson@vaggeryd.se

Frida Edberg

9B

frida.edberg@vaggeryd.se

Henrik Johansson

9C

henrik.johansson@vaggeryd.se

Hanna Hallqvist

9C

hanna.hallqvist@vaggeryd.se

Tobias Nilsson


tobias.nilsson@vaggeryd.se

Mathias Hjertquist


mathias.hjertquist@vaggeryd.se


Arbetslag Knutpunkten

Telefon

Epost

Lina Sigstedt

lina.sigstedt@vaggeryd.se

Jörgen Domby

jorgen.domby@vaggeryd.se

Micko Ylinikka

micko.ylinikka@vaggeryd.se


Arbetslag Särskolan

Telefon

 

Epost

Matilda Marklund


matilda.marklund@vaggeryd.se

Gunvi Olsson


gunvi.olsson@vaggeryd.se

Vlora Llapashtica


vlora.llapashtica@vaggeryd.se

Anna Karin Heiver


anna-karin.heiver@vaggeryd.se

Jessica Jokipii Nilsson


jessica.jokipiinilsson@vaggeryd.se

    

Övriga

Sylwia Jakubiak

syv och specialpedagog

sylwia.jakubiak@vaggeryd.se

Lina Sigstedt

specialpedagog

lina.sigstedt@vaggeryd.se

Therese Holmbom

specialpedagog

therese.holmbom@vaggeryd.se

Magdalena Ramsing

skolbibliotekarie

magdalena.ramsing@vaggeryd.se

Moa Wenström

skolsköterska

moa.wenstrom@vaggeryd.se

Karin Johansson

skolkurator

karin.johansson2@vaggeryd.se

Tobias Nilsson

fritidsledare

tobias.nilsson@vaggeryd.se

Tobias Karlhager

IKT-pedagog

tobias.karlhager@vaggeryd.se

Hannes Runhammar

IT

hannes.runhammar@vaggeryd.se


Hjälpte informationen dig?

Tack för att du hjälper oss förbättra webbplatsen!

Vad kan vi förbättra?




Senast uppdaterad:

Sidansvarig:

Helen Kähr