Huvudmeny

twitter

Kontakt

Ställ en fråga




Fågelforsskolan 7-9

Färgglada pennor

Personal

Personalen på Fågelforsskolan 7-9 är indelade i arbetslag. Tanken är att elever och vårdnadshavare ska ha ett litet antal lärare att samarbeta med.

  • Samtlig personal kan nås via e-post: förnamn.efternamn@vaggeryd.se
Arbetslag 7

Telefon


Epost

Chrissie Dahlqvist

7A

chrissie.dahlqvist@vaggeryd.se

Linda Ljung-Fredriksson

7B

linda.ljung-fredriksson@vaggeryd.se

Hanna Hallqvist

7C

hanna.hallqvist@vaggeryd.se

Mathias Elmgren


mathias.elmgren@vaggeryd.se

Frida Edberg


frida.edberg@vaggeryd.se

Henrik Johansson


henrik.johansson@vaggeryd.se

Tobias Nilsson


tobias.nilsson@vaggeryd.se

Thomas Frankner


thomas.frankner@vaggeryd.se

Linda Nydenmo


linda.nydenmo@vaggeryd.se

Anna Grønbech


anna.gronbech@vaggeryd.se


Arbetslag 8

Telefon


Epost

Andres Noor Ståhlnacke

8A

andres.noorstahlnacke@vaggeryd.se

Stefan Bokstedt

8B

stefan.bokstedt@vaggeryd.se

Michael Sjöquist

8C

michael.sjoquist@vaggeryd.se

Vlora Llapashtica

8D

vlora.llapashtica@vaggeryd.se

Anna Trofast


anna.trofast@vaggeryd.se

Matilda Claesson


matilda.claesson@vaggeryd.se

Vernesa Bajric Filipovic


vernesa.bajric-filipovic@vaggeryd.se

Marie Davidsson


marie.davidsson@vaggeryd.se

Carina Lanner


carina.lannner@vaggeryd.se

Malin Järviken


malin.jarviken@vaggeryd.se

Anna-Lisa Gunnarsson


anna-lisa.gunnarsson@vaggeryd.se

  


Arbetslag 9

Telefon


Epost

Rrezarta Zymeri

9A

rrezarta.zymeri@vaggeryd.se

Anna Bohlin

9B

anna.bohlin@vaggeryd.se

Martin Davidsson

9C

martin.davidsson@vaggeryd.se

Dan Damberg


dan.damberg@vaggeryd.se

Anders Fredén


anders.freden@vaggeryd.se

Magnus Olander


magnus.olander@vaggeryd.se

Christina Bergström


christina.bergstrom@vaggeryd.se

 


Arbetslag Knutpunkten

Telefon

Epost

Lina Sigstedt

lina.sigstedt@vaggeryd.se

Jörgen Domby

jorgen.domby@vaggeryd.se

Micko Ylinikka

micko.ylinikka@vaggeryd.se

Dan Damberg

dan.damberg@vaggeryd.se

Vlora Llapashtica

vlora.llapashtica@vaggeryd.se

Lotta Svensson



Arbetslag Särskolan

Telefon


Epost

Matilda Marklund


matilda.marklund@vaggeryd.se

Gunvi Olsson


gunvi.olsson@vaggeryd.se

Anna Karin Heiver


anna-karin.heiver@vaggeryd.se

Jessica Jokipii Nilsson


jessica.jokipiinilsson@vaggeryd.se

    

Övriga

Sylwia Jakubiak

syv och specialpedagog

sylwia.jakubiak@vaggeryd.se

Therese Holmbom

specialpedagog

therese.holmbom@vaggeryd.se

Magdalena Ramsing

skolbibliotekarie

magdalena.ramsing@vaggeryd.se

Moa Wenström

skolsköterska

moa.wenstrom@vaggeryd.se

Karin Johansson

skolkurator

karin.johansson2@vaggeryd.se

Tobias Nilsson

fritidsledare

tobias.nilsson@vaggeryd.se

Tobias Karlhager

IKT-pedagog

tobias.karlhager@vaggeryd.se

Hannes Runhammar

IT

hannes.runhammar@vaggeryd.se

Viktor Nord

vikarie

viktor.nord@vaggeryd.se

 

Hjälpte informationen dig?

Tack för att du hjälper oss förbättra webbplatsen!

Vad kan vi förbättra?




Senast uppdaterad:

Sidansvarig:

Helen Kähr